D&P Parfümüm İth. İhr. San ve Tic. Limited şirketi olarak 1999 yılında kurulan firmamız 2013 yılı itibariyle Anonim şirketi unvanını alarak uygun fiyata yüksek kaliteli ürün üretimi ilkesiyle faaliyetine devam etmektedir. Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarında 40’tan fazla ülkede hem ülkemizin 5324 sayılı Kozmetik Kanunu’na hem de Avrupa Birliği’nin “EU Regulation No 1223/2009” direktiflerine uygun olarak, D&P Perfumum, Same, Black Point ve Dark Point markalarıyla parfüm, deodorant, araç ve ortam kokulandırma gibi ürünlerin üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Firmamız yurt içi yatırımları yanında ihracata da büyük önem vermektedir. Kişisel bakım ürünleri ihracatçıları sıralamalarında en yüksek parfüm ihracatçısı konumunu korumaya devam etmektedir. Markamız net döviz kazandırıcı faaliyetiyle, ülke ekonomisine de kendi ölçeği içinde katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Kozmetik üretimi, Ankara’da ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda, hijyen koşulları altında T.C Sağlık Bakanlığından onaylı GMP (Good Manufacturing Practices – İyi Üretim Uygulamaları) koşulları altında, üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımlarla, ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Ürünlerimize ait hammaddeler, insan sağlığı ile ilgili denetimlerin en üst seviyede olduğu Avrupa Birliği’ne üye ülkelerinden temin edilmektedir ve tüm hammaddelerimiz IFRA’ya (International Fragrance Association) uyumludur.

D&P Parfümüm A.Ş., konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU Direktifleri doğrultusunda akredite laboratuvarlarında test etmektedir. Satışa sunulan her bir ürün, Ürün Güvenlik Dosyasına (Safety Assesment) sahiptir. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.